Loading...

Menu

Minibannery

  • Aktualny PageRank strony turox.org.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO
  • Forum Linuksowo.pl
  • katalog stron
Projekt Turox

Serwis Turox powstał z potrzeby gromadzenia doświadczeń zbieranych w czasie pracy z komputerami. Większość materiałów zgromadzonych w tym serwisie dotyczy dystrybucji CentOS gdyż to właśnie ta dystrybucja najbardziej przypadła mi do gustu. Ponieważ CentOS bazuje na dystrybucji RedHat to większość informacji będzie prawdziwa również dla tej dystrybucji linuksa.

Dla kogo jest ten serwis? Głównie dla mnie lol . W czasie pracy rozwiązuję wiele problemów, do których później już nie wracam albo wracam po długiej przerwie. Dlatego uznałem, że raz zebrane doświadczenia warto gdzieś gromadzić. A skoro już gromadzę te doświadczenia to dlaczego nie podzielić się nimi z innymi?
Nie jest to serwis dla całkiem początkujących użytkowników choć i oni mogą tu znaleźć interesujące informacje.
Z całą pewnością nie jest to serwis dla klikaczy, którzy uważają, że komputer po prostu ma działać. Faktycznie komputer ma działać ale jego operator powinien rozumieć jak ten komputer działa i umieć sobie poradzić przynajmniej z podstawowymi problemami. Takie jest moje zdanie i nic tego nie zmieni.

Dyski w linuksie
Autor: Tuptus  dnia: Sat 06 strony Dec, 2008 12:00 CET  (15532 Wyświetlenia)
Filesystemy

Jednym z istotniejszych elementów systemu wpływających na jego szybkość są zastosowane dyski oraz konfiguracja filesystemów na tych dyskach. Artykuł ten jest efektem doświadczeń w pracy z różnymi rodzajami napędów w systemach o różnym przeznaczeniu.Utworzył(a): Tuptus. Ostatnia zmiana: Sobota 06 strony Grudzień, 2008 09:22:28 CET autor: Tuptus.

Kategoria: Turox

Reklama